Laborant at IKEA Group

Expires in 5 days

14-260 Lubawa, Polska

Opis firmy

więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie kontroli materiałów używanych do produkcji wyrobów (płyty drewnopochodne, wypełnienie papierowe, okleina, folia, materiały opakowaniowe itp.)
  • przeprowadzanie kontroli półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
  • inicjowanie oraz przeprowadzanie badań, prób i testów z nowymi materiałami, surowcami, dostawcami
  • współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości
  • wdrażanie nowoczesnych i ulepszonych metod kontroli jakości wyrobów i materiałów
  • przeprowadzanie badań porównawczych z Instytutami zewnętrznymi, a także innymi oddziałami w grupie IKEA

Kwalifikacje

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: wyższe - technologia drewna lub chemiczna)
  • znajomość metod laboratoryjnych możliwych do wykorzystania w przemyśle meblarskim
  • doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • bardzo dobra obsługa MS Office (w szczególności MS Excel)
  • umiejętność współpracy w zespole oraz budowania relacji
  • otwartość na zmiany i dobre zdolności komunikacyjne
  • silne nastawienie na jakość i dokładność wykonywania zadań

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • ciekawą, dynamiczną pracę w zgranym zespole
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
  • możliwość wpływania na jakość wyrobów produkowanych w IKEA Industry Lubawa
  • możliwość współpracy z innymi firmami (dostawcy, zewnętrzne laboratoria)

Consent for the processing of personal data / Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
By submitting the application, you voluntarily consent for the processing of your personal data contained in the application documents provided by you by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, for the purposes of the recruitment process as well as for transferring the data to the company within Inter IKEA and by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, also for the purposes of potential future recruitment processes as well as for transferring the data to the company within Inter IKEA.
Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji procesu rekrutacji, a także na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA oraz IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz zgodę na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 25.03.2019 roku Jestem zainteresowany(a)Polityka prywatności

Remember to mention that you found this position via Tyba